JOIN! – Nowa konferencja poświęcona platformie SQL Server !!!

JOIN! to konferencja poświęcona platformie danych Microsoft SQL Server, która odbędzie się w dniach 9-11 maja 2016 roku w Warszawie.

JOIN

Dlaczego warto na niej być?

Po pierwsze: bo organizatorzy konferencji to firma DATA MASTER, a więc doświadczony zespół, który pod okiem  Maćka Pileckiego organizował między innymi takie konferencje jak .NET DeveloperDays czy SQLDay. Wszyscy wiemy jaką jakość jeśli o nie chodzi  Maciek 😉

Po drugie: zapewnieni są prelegenci na najwyższym poziomie, m. in. Kalen Delaney (wieloletnia autorka najbardziej poczytnych książek o wewnętrznym działaniu silnika SQL, w tym „SQL Server Internals”) oraz Allan Hirt (ekspert z dziedziny wysokiej dostępności SQL Server, współautor książki „Pro SQL Server 2008 Failover Clustering” )

Po trzecie: po 2 dniach wykładów, przewidziane są warsztaty. Grupy warsztatowe będą mieć ograniczoną liczbę osób, dzięki czemu kontakt z prowadzącym będzie o wiele lepszy. Cały dzień zadawania pytań Kalen lub Allanowi – ja jestem na tak !!!

Więcej informacji na temat konferencji i jej prelegentów oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej:

http://join-conference.com/

Niższe ceny wejściówek – zarówno na konferencję, jak i na warsztaty, obowiązują tylko do 11. marca. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam 😉

Reklamy

Posted on 1 marca 2016, in Bez kategorii. Bookmark the permalink. Dodaj komentarz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: